Jdi na obsah Jdi na menu
 


sezona 2017/2018

Minirepublika Písek 12.5.2018

Výsledky:

Strakonice 5:6,Hlinsko 0:5, Písek 6:1, Vlašim 5:4, Třebíč 5:7

Zúčastněni hráči: Sodomka, Přikryl 3, Hrabčák 1, Měřínský 1,Sáblík 4, Vintr 1, Korolkov, Boušek 1, Zemánek 5, Lažek 4,

Minirepublika Třebíč  21.4.2018 

Výsledky: 

Hlinsko 0:2,  České Budějovice 3:2, Třebíč  4:4, Písek 10:3, Vlašim 6:2.

Zúčastněni hráči: Sodomka , Kříž 1, Přikryl 1, Hrabčák 5, Sáblík 3, Korolkov 3, Boušek 1, Zemánek 3, Lažek 6.

Turnaj  Olomouc  31.3. - 1.4.2018 - 5.místo !!!wink

Výsledky:

31.3.2018   - Skupina B

HNK Makarska  0:1, SK Prostějov 3:5, Baník Ostrava 1:2, Opava 3:1, HFK Olomouc 2:1, Sigma modrá 4:2

4. místo ve skupině a postup do zlaté skupiny

01.04.2018   - Zlatá skupina

Sigma bílá  1:1, Trenčín  1:3, Bohemians 1:1, Vítkovice 4:2

Celkové 5.místo ze 14 zúčastněných mužstev!!!!!!!!!!!!!!!!!

olomouc-31.3.---1.4.2018.jpg

Hráči : První  řada: Lažek

Druhá řada: Kříž 1, Kozák,  Boušek , Měřínský 6

Třetí řada:  Zemánek 3, Přikryl 4, Korolkov 2, Kolkop, Hrabčák 1, Vintr 3

trenér: Birdáš

Miniturnaj Trenčín   25.3.2018 

Výsledky:

Vyškov : Prievidza         6:5  /4:4/

Vyškov :  AS Trenčín     6:6  /4:1/

Vyškov : Fastav Zlín     1:10 /1:4/

Branky:  Rokos 4,  Zemánek 2, Lažek 2, Kříž 2, Čepán 2, Korolkov 1. 

Sodomka Patrik, Matěj Kříž, Petr Přikryl, Róbert Hrabčák, Kozák Jakub, Martin Vintr, Thomas Korolkov, Boušek Milan, Zemánek Jakub, Čepán Hynek, Lažek Michal, Hlavsa Vendelín (U9), Rokos Jakub (U9)

Halový Turnaj TCM Brno 18.2.2018 - 2.místo 

Výsledky:

Fastav Zlín 11:4, Zbrojovka Brno 3:5, 1.SC Znojmo 4:4, Slovan Bratislava 4:3, Vysočina Jihlava 5:3,

Zúčastněni hráči: Sodomka 1, Kříž, Přikryl 6, Hrabčák 4,Měřínský, Sáblík 1, Vintr 2, Korolkov 4, Boušek 1, Zemánek 7, Čepán, Lažek1

Halový turnaj  Olomouc   3.2. 2018 - 4.místo 

Výsledky:

Baník Ostrava 5:5, Sigma Olomouc 1:5, Vítkovice 9:0,  Slovan Bratislava 2:7.

Zúčastnění hráči: Korolkov, Hrabčák, Přikryl, Lažek, Kříž, Toman /r.09/, Hlavsa /r.09/, Svoboda /r.10/.  

Halový turnaj  Vyškov   27.1.2018 - 1.místo !!!!!!!!!wink

Výsledky:

Vyškov  U9 5:0, Drnovice 7:0,FK Hodonín 1:0, SK Prostějov 5:2, Sparta Brno 4:3, Rača Bratislava 0:1.

Branky:   Zemánek 9,  Hrabčák  3,  Korolkov 3,   Lašek 2, Měřínský 1,Přikryl 1, Kozák 1, Čepán 1.

Společné foto s mužstvem Vyškova U9

vyskov-27.1.2018.jpg

Halový turnaj  Bratislava  14.1. 2018 - 2.místo !!!!!!!!!wink

Výsledky:

Skupina: Zlín 1:0, Spartak Trnava 5:1, Rača Bratislava 3:0,

Semifinále: FC Stadlau  2:0

 Finále: Hodonín 1:1   penalty 1:2

Branky: Kozák 4,  Zemánek 2,  Hrabčák  2,  Vintr 2, Měřínský 1, Korolkov 1.

bratislava-14.1.2018.jpg

Hráči : První  řada: Sodomka 

Druhá řada: Boušek, Měřínský, Kozák

Třetí řada:  Přikryl, Hrabčák, Zemánek, Vintr, Korolkov

trenér: Birdáš

 

pefko.jpg

 

 

 

 

 

 

Hodnocení roku 2017

Blíží se konec roku a blíží se bilancování uplynulého roku. Odehráli jsme nespočet utkání ať už na turnajích nebo v soutěžích OS. Dle výsledků máme za sebou období, které se dá hodnotit kladně (výsledky na stránkách). Ale pro mě jako trenéra nejsou výsledky to hlavní, tím hlavním je předváděná hra. U kluků je vidět snaha a úsilí, které do každého tréninku i zápasu vkládají a odměnou jim je zlepšování ať už v HČJ nebo v taktice hry. Nejednou mile překvapili nejen mě v rozehrání situace na hřišti. Pro všechny kluky velká POCHVALA!!!, jen nepolevovat v tréninkové píli!!!

Velké poděkování patří rodičům za obětování nejen finanční, ale i časové!!! Za organizaci turnajů i výjezdů na ně, za příkladné fandění (ikdyž někdy víc nadhledu neuškodí :-)).

Velký dík patří Michalu Čepánovi za sponzoring (dresy, bundy, čepice) a firmě Ceroma (šustky). 

V neposlední řadě poděkování tréňovi Jirkovi, že se nadále trenérsky podílí na rozvoji hráčů. 

Závěrem přejeme všem klidné a krásné prožití svátků vánočních, do nového roku hlavně zdraví, klukům hodně sil a ať dělají pořád jen samou radost nejen na fotbale :-)

Tréňa

 

Turnaj  Zbrojovka Brno   TCM    17.12.2017 

Výsledky:

Zlín 8:6,  Zbrojovka Brno 5:5,  Sparta Brno 3:4, Slovan Bratislava 3:4, Trenčín 2:5.

Branky: Jakub Zemánek  14 , Petr Měřínský 3,  Jakub Kozák 2,  Robert Hrabčák 1, Thomas Korolkov 1.

Halový turnaj  Velká Bystřice   10.12.2017 - 2.místo !!!!!!!!!wink

Výsledky:

Sigma modrá 3:0, Vítkovice 2:0, Tišnov  r.2007  6:1, Sigma červená 0:3, Šumperk 2:1, Haná Prostějov r. 2007   3:3,  Chválkovice  r.2007   3:1.

Halový turnaj  o pohár starosty města Vyškova   9.12.2017 - 1.místo !!!!!!!!!wink

Výsledky:

SK Prostějov 4:0, Sparta Brno   4:2,  FK Hodonín 3:0,  FC Baník Ostrava 4:3, SK Sigma Olomouc 8:3, AS Trenčín 5:4, Zbrojovka Brno 1:4.

vyskov--9.12.2017.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Hráči : První  řada: Sodomka 

Druhá řada: Sáblík, Přikryl,  Boušek, Měřínský

Třetí řada:  Korolkov, Zemánek, Čepán, Trávníček, Hrabčák, Vintr

trenér: Birdáš

vyskov-9.12.2017--all.jpg

 

 

 

 

 

 

Halový turnaj  Velká Bystřice  pro r. 2007  02.12.2017 - 6.místo 

Výsledky:

Líšeň 3:3,  Šumperk C 2:2, Šumperk A 1:3   -   3. místo ve skupině

Haná Prostějov 5:0, Nové Sady 6:0, Líšeň 0:2 -    celkové 6. místo

Branky: Jakub  Zemánek 6, Petr Přikryl 4, Jakub Sáblík 3,   Petr Měřínský 2,, Thomas Korolkov 1,  Milan Boušek 1.

Halový turnaj  Drnovice pro r. 2007  25.11.2017 - 1.místo !!!!!!!!!wink

Výsledky:

Start Brno   5:2,  Soběšice 4:2,  Vyškov U11   2:1,  Drnovice 5:3.

Branky: Jakub Sáblík 5,  Robert Hrabčák  4,  Petr Měřínský 3, Lukáš Trávníček 2, Thomas Korolkov 1,  Martin Vintr 1

drnovice--25.11.2017.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Hráči : První  řada: Sodomka 

Druhá řada: Boušic, Sáblík, Měřínský, Kozák

Třetí řada:  Vintr, Přikryl, Trávníček, Čepán, Hrabčák, Korolkov

trenér: Birdáš

Halový turnaj  Němčice  n. Hané    11.11.2017 - 1.místo !!!!!!!!!wink

Výsledky:

Svratka 4:2, Líšeň 10:1, Sparta Brno 4:0, Hranice 5:2, Boskovice 10:2, Prostějov žlutá 3:1, Prostějov Modrá 4:1.

Branky: Jakub Zemánek  9,  Robert Hrabčák 9, Thomas Korolkov 5,  Petr Přikryl 5 , Jakub Sáblík 3,  Lukáš Trávníček 2, Hynek Čepán 2,  Jakub Kozák 2, Martin Vintr 1, Patrik Sodomka 1.

 

nemcice--n-hane-11.11.2017.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Hráči : První  řada: Sodomka 

Druhá řada: Sáblík, Kozák, Měřínský

Třetí řada:  Přikryl, Trávníček, Vintr,  Čepán, Zemánek,  Korolkov

trenér: Birdáš

Hrabčák - nefotil sesad smiley

Turnaj Prostějov Minirepublika   28.10.2017 - 2.místo !!wink

Výsledky:

Šumperk  2:1,  Hlinsko 4:1,  Budějovice  1:2

Semifinále:  Ústí nad Labem    2:0

Finále: Vítkovice 1:3 

Branky: Zemánek  3,  Hrabčák 3,  Vintr 2, Korolkov 1, Měřínský 1, 

 

Klubové focení 24.10.2017

20171024_165500--1-.jpg

 

 

 

 

 

 

9. kolo OS starších přípravek  23.10.2017:

   MFK B Vyškov  : Bohdalice   20:1 /11:1/yes  

Branky: Thomas Korolkov 5,  Jakub Zemánek  3 , Martin  Vintr 3,  Milan Boušek 3,  Petr Přikryl 2, Nicolas Svoboda 2, Hynek  Čepán 1, Petr Měřínský 1. 

8. kolo OS starších přípravek  18.10.2017:

 FKD A :  MFK B Vyškov  3:16 /1:10/yes  

Branky: Zemánek  4,  Hrabčák 4,   Korolkov  2, Vintr 2,  Sáblík 2,  Měřínský 1, Čepán 1.

7. kolo OS starších přípravek  16.10.2017:

 MFK B Vyškov : Pustiměř  24:1 /11:0/yes  

Branky: Zemánek: 6, Měřínský 5, Hrabčák 4,  Korolkov  2, Vintr 2, Čepán 2, Trávníček 2, Sáblík 1.

Ostrava cup   14.10.2017 - 2.místo !!wink

Výsledky:

Opava 3:0, Wisla Krakov  0:1,  Vítkovice  2:1 , Hodonín  5:0, Zlín  2:0,  Baník Ostrava  1:3,  Karviná  8:2.

Branky: Zemánek: 7, Měřínský 6,  Hrabčák 3, Sáblík 2, Přikryl 2, Korolkov 1.

img-20171014-wa0009.jpg

 

 

 

 

 

 

Hráči : První  řada: Sodomka 

Druhá řada: Boušek, Měřínský, Sáblík

Třetí řada: Korolkov, Trávníček, Hrabčák, Zemánek, Vintr, Přikryl

trenér: Birdáš

11. kolo OS starších přípravek  9.10.2017:

 MFK B Vyškov : Hoštice-Heroltice   16:3 /6:2/yes  

Branky: Zemánek: 6, Korolkov 3, Měřínský 2, Hrabčák 2,  Sáblík 1,  Čepán  1, Fabo 1.

6. kolo OS starších přípravek  6.10.2017:

 MFK B Vyškov : Ivanovice   18:3 yes  

Branky: Zemánek: 7, Přikryl 4, Korolkov 2, Sáblík 2,  Čepán 1,  Vintr 1,  Fabo 1.

Kvalifikace Ondrášovka Vyškov 4.10.2017 - 5.místofrown

Výsledky:

Sparta Brno   0:6 , Líšeň  7:1, Hlinsko  3:2,  Zbrojovka Brno 2:7, Jihlava 6:1, Znojmo 6:0, Žďár nad Sázavou 0:5.

Branky: Zemánek: 6, Korolkov 4, Měřínský 4, Přikryl 2, Sáblík 2, Čepán 2,  Hrabčák 1, Vintr 1, Boušek 1, Tilšer 1.

vyskov.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Turnaj  Prostějov  28.9.2017 - 1.místo!!!!!!!!!!!!!!

Výsledky:

Prostějov   2:1 ,  Zbrojovka Brno 6:0, Sigma Olomouc 5:1, Slovácko 2:1, Hodonín 4:0, Baník Ostrava  1:1,  Sparta Brno  2:2.

Branky: Zemánek: 8, Korolkov 3,  Hrabčák 3, Vintr 2, Sáblík 2, Boušek 1, Měřínský 1, Trávníček 1, Čepán 1.

:20170928_134013.jpg

,img-20170928-wa0020.jpg

 

 

 

 

 

img-20170928-wa0021.jpg

 

 

 

 

 

 

10. kolo OS starších přípravek 26.9.2017:

Habrovany : MFK B Vyškov   3:19 /1:7/ yes                                                   Branky: Zemánek 8,  Korolkov 3, Sodomka 2, Trávníček 1, Měřínský 1, Sáblík 1,  Čepán 1, Vintr 1 , Boušek 1.

Minirepublika U10 Vyškov 23.9.2017

MFK  Vyškov : Hlinsko     4:3yes               

MFK  Vyškov : Dynamo České Budějovice  1:6

MFK  Vyškov : FŠ Třebíč   7:8

Branky: Zemánek 6, Tylšer 3, Měřínský 2, Hrabčák 1.

5. kolo OS starších přípravek 18.9.2017:

MFK B Vyškov : Mor. Prusy    26:0 /14:0/  yes                                                Branky: Zemánek 6,  Přikryl  5, Hrabčák 5,  Vintr 3 ,  Korolkov 2,  Trávníček 2,   Boušek 1, Sáblík 1, Nikolas 1.

3. kolo OS starších přípravek 16.9.2017:

Švábenice : MFK B Vyškov   3:17 /0:10/ yes                                               Branky: Zemánek 4, Vintr 3, Korolkov 2, Přikryl 2, Hrabčák 2, Trávníček 1, Měřínský 1, Sáblík 1,  Čepán 1.

2. kolo OS starších přípravek 8.9.2017:

MFK B Vyškov : Brankovice    26:1 /8:0/  yes                                              Branky: Zemánek 5, Měřínský 5, Sáblík 5,  Přikryl  4,   Vintr 2, Korolkov 1, Sodomka 1, Trávníček 1, Hrabčák 1, Boušek 1.

1. kolo OS starších přípravek 5.9.2017:

MFK B Vyškov : MFK A Vyškov    12:8 /5:2/  !!!!!! winkcheeky    YESSS             Branky: Zemánek 3, Měřínský 3, Korolkov 3,  Vintr 2, Přikryl 1.

Turnaj o pohár starosty obce Smržice 26.8.2017 - 3.místo!!!!!!!!!!!!!!

Výsledky:

SK Cífer 6:1 ,  Šternberk 10:1, Sigma Olomouc 4:1, Rača Bratislava 3:1,

Hodonín  3:2.

Čvrtfinále: Sk Prostějov 4:2

Semifinále: Sigma Olomouc 2:2 / 1:2 na pokutové kopy/

O 3.místo: Zbrojovka Brno 3:2

Branky: Zemánek: 15, Měřínský 7, Vintr 6, Korolkov 6, Trávníček 1, Přikryl 1, Sáblík 1, Boušek 1.

 

20170826_174450.jpg

Hráči : První  řada: Sáblík

Druhá řada: Korolkov, Vintr, Boušek, Měřínský

Třetí řada:  Přikryl, Čepán, Tilšer, Zemánek, Trávníček, Hrabčák

trenér: Birdáš

 

20170826_173635.jpg

Kuba Zemánek v All Stars týmu!!

20170826_132120-0-.jpg

Výhra ve skupině a poděkování fan clubu  rodičů smiley

20170826_105118.jpg

Oběd jako celá organizace turnaje vynikající!

 

​V neděli 20.08.2017 proběhl  přípravný turnaj v Bratislavě za účasti týmů z Maďarska, Rakouska a Slovenska.  

Výsledky:

nedela 20.augusta 2017, štadión NMŠK 1922 Bratislava
 
 FC Stadlau (U10) - MFK Vyškov (U10)
                                  7:7  /3:3/
Branky: Zemánek 4, Rokos 1, Korolkov 1, Sáblík 1
 
 MFK Vyškov (U10) - MTE 1904 Mosonmagyarovar (U10)
                                 1:2  /0:2/
Branka: Čepán 1
 
  NMSK 1922 Bratislava (U10) - MFK Vyškov (U10)
                                 1:5  /1:3/
Branky: Zemánek 3, Přikryl 1, Čepán 1
 

 

 Turnaj "Memoriál Pavla Outraty"!!!  25.6.2017 - 2. místo!!!!!!smiley

img-20170625-wa0202.jpg

Hráči: Druhá řada: Hrabčák, Vintr, Zemánek, Přikryl, Korolkov, Čepán

První řada:  Boušek, Měřínský

Brankář: Sodomka

Trenér: Birdáš

Možnost využití slevy na sportovní značky:

Sleva_30%_kód_Memorial.docx

 

 

Benjamin Cup  - Žďár nad Sázavou 17.06.2017  - 1. MÍSTO!!!yes


20170617_171037.jpg

Hráči : Druhá řada: Tom, Robo, Kuba velkej, Peťan, Lukec, Hyňa, Kolky, Marťan

Prví řada:  Kuba malej, Paťas, Boušis a Měřa laugh yes 

Celá třetí řada: trenér Pištasurprise

 

AGRO CUP Česká Skalice  10.6.2017 - 4.místo!wink

agrocup-ceska-skalice.jpg

Hráči : První řada: Rocky, Kuba velkej, Tom, Peťan, Kuba malej, Paťas, Robo, Hyňa, Bárdy a Lukec

Druhá řada: trenér Pišta

AGRO CUP Česká Skalice - fotogalerie a videa v příspěvku.

 

Ondrášovka CUP Vysoké Mýto 3.6.-4.6.2017 - 8. místo !!surprise

Neoficiální mistrovství republiky kategorie U9

ondrasovka.jpg

Hráči : První  řada: Paťas

Druhá řada: Adam, Měřa, Kuba malej, Boušis, Rocky

Třetí řada: Tom, Luky, Kuba velkej, Peťan, Hyňa, Robo 

Čvrtá řada: trenéři  Pavel Šťěpán a  Pištasurprise

 

Benátky nad Jizerou 1.5.2017 - 1. místo!!!

benatky.jpg

Hráči : První řada: Paťas

Druhá řada: Kuba malej, Boušis

Třetí řada: Tom, Kuba velkej, Hyňa, Peťan a Marťan

Čtvrtá řada: trenér Pišta

TURNAJ SIGMA OLOMOUC -  05.03.2017 - 1.MÍSTO!!!!!!!!!!!!!  

V neděli jsme odjeli již na třetí letošní turnaj pořádaný Sigmou Olomouc, který se opět konal v hale ve Velké Bystřici. Turnaj byl velmi kvalitně obsazen (2 týmy Sigmy, FC Hradec Králové, výběr královehradeckého kraje, Baník Ostrava, MŠK Žilina). Již před turnajem jsme věděli, že tento turnaj prověří naši připravenost. A jak se ukázalo -  cesta tréninku, kterou jsme zvolili, je správná. Všichni hráči zasluhují pochvalu za předvedené výkony, ikdyž v některých zápasech je potřeba přidat... Poděkování též rodičům za fandění a podporu (někdy víc nadhledu).

img-20170307-wa0001.jpg

Zúčastnění: Sodomka Patrik, Korolkov Thomas (5), Přikryl Petr (6), Měřínský Petr (6), Vintr Martin, Boušek Milan (1), Zemánek Jakub (5), Čepán Hynek (1)

Vyškov - Sigma modrá 1 : 4
Vyškov - výběr HK 4 : 1
Vyškov - Sigma oranžová 3 : 2
Vyškov - Baník Ostrava 4 : 2
Vyškov - FC Hradec Králové 6 : 6
Vyškov - MŠK Žilina 6 : 4

Skóre: 24:19